21-10-2017

Współpraca

Wdrażanie programów medycznych, szkolenia i serwis IT

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi informatyczne zarówno samodzielnym gabinetom lekarskim i stomatologicznym, jak i większym podmiotom medycznym, np. przychodniom.

Oferujemy Państwu współpracę w zakresie sprzedaży oprogramowania medycznego, sprzętu komputerowego oraz fiskalnego, a także wdrożeń wymienionych produktów i szkoleń z ich obsługi. Ponadto zapewniamy serwis systemów IT w trybie usługi stałej, ryczałtowej lub w formie zlecenia „na telefon”. Dzięki możliwości pracy zdalnej w większości przypadków duża odległość Klienta od siedziby naszej firmy nie stanowi ograniczenia w pracach serwisowych.

Proponujemy również usługi w zakresie Ochrony Danych Osobowych, a zatem audyt stanu obecnego, tworzenie wymaganych prawem dokumentów, szkolenia kadry pracowniczej oraz profesjonalną modyfikację i konfigurację systemów komputerowych. Na życzenie Klienta przeprowadzamy audyty kontrolne.

Proponowane gabinetom i przychodniom rozwiązania informatyczne to zaawansowane, w pełni funkcjonalne i kompletne programy medyczne, takie jak: drEryk , erLab, KS-Somed, KS-PPS, przenośne i stacjonarne urządzenia fiskalne i komputery. Tworzymy sieci komputerowe.

 Informacje i zapytania