21-10-2017

mMedica. Oprogramowanie dla gabinetów lekarskich

mMedica - ASSECO

mMedica od Asseco Poland SA

Przedstawiamy Państwu nowoczesne oprogramowanie dla gabinetów i przychodni mMedica od firmy Asseco Poland SA. Rozwiązania wykorzystane w programie usprawniają przebieg procesu rozliczeniowego z Narodowym Funduszem Zdrowia, ułatwiają obsługę pacjenta i gromadzenie danych medycznych i całościową organizację pracy gabinetu i rejestracji. Dzięki dużej elastyczności oprogramowania mMedica istnieje możliwość dostosowania jego funkcji do indywidualnych potrzeb użytkownika. Program świetnie sprawdza się zarówno w gabinecie lekarza prowadzącego praktykę indywidualną, jak i w małej przychodni czy też sieci o zasięgu ogólnokrajowym.

Podstawowa wersja programu dla gabinetów mMedica umożliwia:

  • dokonywanie rozliczenia świadczeń oraz sprawozdawczość rozliczeniową, w tym zestawienia, sprawozdania z badań diagnostycznych i tworzenie oraz eksport sprawozdań rozliczeniowych do Narodowego Funduszu Zdrowia,
  • obsługę deklaracji POZ – wprowadzanie, powielanie i drukowanie deklaracji, historia weryfikacji,
  • obsługę kartotek pacjentów przychodni, w tym gromadzenie, dopisywanie, wyszukiwanie, wydruki.

mMedica-ok

W zależności od potrzeb danej przychodni czy gabinetu program mMedica można rozbudowywać za pomocą dodatkowych modułów i rozszerzeń. Wersja mMedica Standard posiada pełną gamę opcji, w tym planowanie wizyt, opisy z wywiadów, wyniki badań i ewidencję zabiegów, raporty, wystawianie recept i wiele innych.

Najczęściej wybieranymi modułami dodatkowymi są: Baza Leków Pharmindex z kompletnymi opisami leków oraz Moduł sprawozdań MZ/GUS.

Informacje i zapytania