21-10-2017

Oferta Biura Usług Informatycznych dla przychodni i gabinetów stomatologicznych

Dla czego warto wybrać naszą ofertę?

OFERTA NA RECEPTĘ

 

Dla czego przekazujemy naszą ofertę?

Ponieważ jesteśmy przekonani, że nasza kompleksowa oferta może być receptą na prosty i wygodny sposób rozwiązania wszelkich problemów informatycznych.

W każdym gabinecie lekarskim, rejestracji czy laboratorium coś nie do końca działa tak, jakby chciał tego użytkownik. Wystawianie recept, rozliczenia z NFZ, rejestracja pacjentów, rozliczenia umów z zakładami pracy, planowanie pracy, przyjęć, zabiegów czy automatyczne przekazywanie skierowań i wyników do i z laboratorium. A może niewygodna obsługa diagramów czy wypisywania skierowań i zleceń. No i wszędzie te papierowe dokumenty...

 

Jak możemy pomóc?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma idealnych, uniwersalnych sposobów, które sprawdzą się w każdej sytuacji, u każdego użytkownika.

Dla tego też posiadamy w ofercie cztery rozwiązania informatyczne: drEryk, mMedica, Somed i PPS żeby w jak najlepszym stopniu móc dopasować się do potrzeb i oczekiwań klienta. Po to, by dać klientowi skuteczną receptę.

 

Co jeszcze oferujemy?

Oprócz profesjonalnego oprogramowania dla gabinetów, przychodni i laboratorium oferujemy także najwyższej jakości sprzęt komputerowy (IBM, Fujitsu, OKI, HP), sprzęt do bezpiecznej archiwizacji i przechowywania EDM, oprogramowanie antywirusowe, urządzenia fiskalne, projekt i budowę infrastruktury komputerowej, szkolenia i usługi związane z Ochroną Danych Osobowych, a przede wszystkim – zadowolenie klienta.

 

Jak działamy?

Konsultujemy z klientem jego oczekiwania, problemy i potrzeby, dobieramy i przedstawiamy odpowiednie rozwiązania. Wdrażamy oprogramowanie na sprzęcie zakupionym u nas lub sprzęcie własnym klienta. Przeprowadzamy szkolenia, zapewniamy stałą opiekę serwisową zarówno zdalną, jak i osobistą nad sprzętem i oprogramowaniem. Nie zostawiamy klienta w potrzebie, ponieważ klient staje się naszym biznesowym partnerem.

 

Dodatkowo nasi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych form finansowania, min. IBM Global Financing, a do 31-12-2013r. z naprawdę bardzo atrakcyjnej promocji zakupu drEryk. Również koszt wdrożenia systemu można indywidualnie negocjować, nawet do symbolicznej złotówki.

 

W czym możemy jeszcze Państwa wspomóc? Zapraszamy do kontaktu, a na pewno znajdziemy sposób, aby spełnić Państwa oczekiwania.

 

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie oraz mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kliknij: Kontakty