21-10-2017

O nas

BUI. Profesjonalne oprogramowanie dla gabinetów stomatologicznych i przychodni

Początki.

Biuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich rozpoczęło swoją działalność w 1999 roku jako firma jednoosobowa. Z biegiem czasu przedsiębiorstwo rozwinęło się zatrudniając kolejnych pracowników i rozszerzając zakres swojej działalności. Obecnie z oferty oprogramowania dla przychodni i gabinetów stomatologicznych BUI korzysta szerokie grono Klientów z terenu całej zachodniej Polski od Wałbrzycha i Wrocławia, przez Zieloną Górę po Bałtyk, lecz także ze wschodnich krańców kraju, np. z Jeleniej Góry.


 

Lokalizacja.

Siedziba naszej firmy od początku funkcjonowania BUI mieści się w Bolesławcu, zaś w 2012 roku przenieśliśmy się do biura większego i bardziej nowoczesnego.


 

Oferta usług informatycznych

Najważniejszym obszarem działalności naszej firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna farmacji i medycyny. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą nowoczesnych programów informatycznych, lecz również wdrożeniami i serwisem oprogramowania. Budujemy całe sieci komputerowe, fiskalne i okołokasowe dla przychodni lekarskich oraz gabinetów stomatologicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w wykonywaną pracę jesteśmy specjalistami w branży.

Obecnie poszerzamy zakres naszych usług, otwierając się na nowych Klientów, również spoza branży medycznej, stomatologicznej i farmaceutycznej.


 

Nasi partnerzy

Biuro Usług Informatycznych ściśle współpracuje z renomowanymi producentami oprogramowania dla medycyny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi zaawansowane i niezwykle funkcjonalne rozwiązania dla:

Współpracujemy bezpośrednio również z producentami urządzeń fiskalnych ELZAB oraz Novitus.

Oferujemy sprawdzone i wydajne komputery stacjonarne Fujitsu, a także komputery przenośne, monitory, POS’y, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki i materiały eksploatacyjne.


 

Klienci BUI

Największą grupę Klientów naszego biura stanowią Kontrahenci z Dolnego Śląska, m. in. z Wrocławia i Wałbrzycha, czy nawet Jeleniej Góry, jednak zasięg naszych wpływów wciąż poszerza się, dzięki czemu coraz chętniej z usług BUI korzystają Klienci z całej Polski. Proponowane przez nas oprogramowanie dla gabinetów i przychodni cieszy się szczególnym powodzeniem w okolicach Zielonej Góry.


 

Współpraca.

Klienci Biura Usług Informatycznych mają możliwość skorzystania z dwóch różnych form współpracy. Proponujemy Państwu umowy serwisowe oraz zlecenia godzinowe.


 

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

 

  • 180x150
  • AbiSGS
  • bui
  • cert_iso2700
  • cert_iso9001
  • cert_mMedica
  • drEryk_AK
  • drEryk_KK

Zapraszamy do współpracy