21-10-2017

Linia życia

System alarmowania „Linia Życia”

„Linia Życia” powstała w efekcie współpracy twórcy oprogramowania dla przychodni drEryk ze Społecznym Krajowym Sztabem Ratownictwa. Oparty o łącza telefoniczne system zapewnia całodobową pomoc w sytuacjach zagrożenia.

 

Logo-Lina-Zycia- Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych „Linia Życia” umożliwia bezzwłoczne wezwanie właściwych służb z sytuacjach takich jak napad, pożar, czy atak serca. Jest prosty w obsłudze i zapewnia poczucie bezpieczeństwa 24 godziny na dobę.

W sytuacjach zagrożenia często jesteśmy zmuszeni do wezwania karetki Pogotowia Ratunkowego. Zgłoszenie wiąże się z obowiązkiem podania:

  • Liczby osób poszkodowanych i informacji o ich stanie zdrowia
  • Rodzaju i miejscu zdarzenia
  • Danych osoby poszkodowanej oraz osoby dzwoniącej

 

W wielu sytuacjach, szczególnie w życiu osób starszych i samotnych zdarza się, że brak sił na wybranie numeru 999 i podanie wszystkich niezbędnych informacji. W przypadku posiadania breloczka „Linia Życia” jedyną wymaganą czynnością w chwili wystąpienia zagrożenia jest naciśnięcie przycisku. Pomoc będzie wezwana natychmiast, a wskazane wcześniej osoby zostaną bezzwłocznie powiadomione. Dzięki „Linii życia” skracamy czas wezwania, przez co zwiększają się szybkość oraz szanse powodzenia akcji.

 

Więcej na www.liniazycia.dreryk.pl

 Informacje i zapytania