21-10-2017

DrEryk. Profesjonalne programy dla przychodni i gabinetów stomatologicznych

Dr Eryk - profesjonalne rozwiązania dla medycyny

Nowość w naszej ofercie - drEryk

dreryk FULL skladka1

Po systemach Somed i PPS firmy Kamsoft oraz mMedica firmy Asseco wprowadziliśmy do oferty kolejny produkt dla podmiotów leczniczych - drEryk firmy Ericpol.

bui 

Jest to profesjonalny system dla podmiotów leczniczych - gabinetów i przychodni - umożliwiający m.in. łatwą i przyjemną pracę z modułami, rozliczenia z NFZ, wystawianie recept, prowadzenia dokumentacji elektronicznej. System jest narzędziem zarówn do obsługi gabinetów POZ jak i AOS, a moduł ErLab zapewnia błyskawiczną wymianę informacji pomiędzy gabinetem a laboratorium. Te i inne funkcje szerzej opisaliśmy  TU   

 Informacje i zapytania

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE I SZKOLENIA !!!

 

Obsługa Klienta w całej Polsce

 

Biuro Usług Informatycznych wciąż poszerza zasięg swojej działalności. Obecnie ze świadczonych przez nas usług korzystają nie tylko Klienci z Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry i całego rejonu Śląska, lecz także przychodnie i gabinety z odleglejszych miast. Dużą popularnością cieszymy się obecnie wśród placówek medycznych w Zielonej Górze. Możliwość pracy zdalnej gwarantuje Państwu wysoką jakość świadczeń bez względu na odległość Państwa placówki od siedziby naszego biura.